Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafi 9132188



*

nr 913 2188


Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)


Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), ur 'Spain', 336/350, bladets mått: 68, 5x48


Följerätt

Ja

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 september 2014
kl 19:32:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/9 19:10:26 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr